Blog

 • Indian Praha, Indian Česká republika a Bonmoto představují projekt Indian FTR 1200 Bonmotard
  25
  11 / 2022

  Indian Praha, Indian Česká republika a Bonmoto představují projekt Indian FTR 1200 Bonmotard

  Společnost Bonmoto letos slaví 22. výročí svého založení a při této příležitosti si nechala u Indian Praha, autorizovaného prodejce Indian Motorcycle, přestavět model FTR 1200 S na závodní speciál. Výsledkem několikaměsíční práce je Indian FTR 1200 Bonmotard – ještě sportovnější FTR než sériová verze. Jedná se o vůbec první přestavbu tohoto modelu ve střední a východní Evropě a zároveň první rozsáhlou úpravu motocyklu značky Indian z dílny pražského dealerství.

  celý článek
 • Přestavba Indian Chief „GRIND Machine“ představena na Wheels and Waves Artride
  06
  7 / 2022

  Přestavba Indian Chief „GRIND Machine“ představena na Wheels and Waves Artride

  V prosinci 2021 společnost Indian Motorcycle ve spolupráci s Wheels & Waves pověřila čtyři evropské úpravce, aby navrhli svou vizi přestavby modelu Indian Chief pro znovuobnovený festival Wheels and Waves. Více než 35 000 lidí pak hlasovalo pro svůj oblíbený návrh a z kombinace jejich hlasů a hlasů odborné poroty vyšel koncept „GRIND Machine“ od Tank Machine x Rise Designs jako vítězný návrh. Reálný stroj „GRIND Machine“, dokončený za pouhé tři měsíce, pak měl svou premiéru na vernisáži výstavy Artride během festivalu Wheels and Waves ve čtvrtek 30. června a byl předán vítězi loterie Fabienu Orquinovi na hlavním pódiu festivalu v sobotu 2. července.

  celý článek
 • Indian Motorcycle posouvá hranice stylu speciální edicí FTR Stealth Gray
  14
  6 / 2022

  Indian Motorcycle posouvá hranice stylu speciální edicí FTR Stealth Gray

  Indian Motorcycle představuje FTR Stealth Gray, první tovární edici speciálně navrženou pro mezinárodní trhy. Exkluzivní edice s nestrojeným designem a pouhými 150 vyrobenými kusy se vyznačuje nápadným novým lakem a grafikou navrženou tak, aby oslovila jezdce všech národností, kteří milují americký styl, chtějí výkon inspirovaný závody a touží po moderním a výrazném kosmopolitním vzhledu.

  celý článek
 • Baggery Indian Motorcycle z limitované edice „Elite“ spojují úchvatný design, nejmodernější technologie a spolehlivost
  08
  6 / 2022

  Baggery Indian Motorcycle z limitované edice „Elite“ spojují úchvatný design, nejmodernější technologie a spolehlivost

  Indian Motorcycle, první americká motocyklová značka, představila dvě nové limitované edice baggerů v rámci své premiérové třídy „Elite“. Indian Challenger Elite a Chieftain Elite 2022 s exkluzivním designem v custom stylu a omezenými počty vyrobených kusů nabídnou dokonalý styl a naprostou exkluzivitu.

  celý článek
 • Indian Riders Fest 2022
  02
  6 / 2022

  Indian Riders Fest 2022

  Indian Riders Fest, největší setkání majitelů motocyklů Indian Motorcycle v Evropě, se uskuteční v Českých Budějovicích za účasti více než tisíce motocyklů Indian a jezdců více než třiceti národností z celého kontinentu i vzdálenějších zemí.

  celý článek
 • Indian Motorcycle představuje svůj nejvýkonnější cestovní motocykl: zcela nový, kapalinou chlazený Indian Pursuit
  23
  2 / 2022

  Indian Motorcycle představuje svůj nejvýkonnější cestovní motocykl: zcela nový, kapalinou chlazený Indian Pursuit

  Indian Motorcycle, první americká motocyklová značka, představuje novou generaci amerického cestovního motocyklu s motorem V-Twin, a to v podobě modelu Indian Pursuit. S kapalinou chlazeným motorem PowerPlus, sofistikovanými asistenčními systémy, kapotáží uchycenou k rámu a bohatou cestovní výbavou deklaruje Indian Pursuit svou pozici nejschopnějšího a nejvyladěnějšího amerického cestovního motocyklu.

  celý článek
 • Indian Motorcycle představuje nový Scout Rogue, který přináší agresivní styl do ikonické řady Scout
  01
  2 / 2022

  Indian Motorcycle představuje nový Scout Rogue, který přináší agresivní styl do ikonické řady Scout

  Indian Motorcycle, první americká motocyklová značka, uvádí na trh nejagresivnější verzi svého ikonického modelu Indian Scout v podobě novinky Scout Rogue. Ten je díky svému stylu a prvkům zaměřeným na výkon ztělesněným výrazem síly a ostrých loktů. Scout Rogue, ze kterého výkon přímo vyzařuje, si říká o více plynu a je připraven na vše, co mu přijde do cesty.

  celý článek