FTR family | Indian® Motorcycle - CZ -

FTR

FTR

Motocykly FTR jsou ochotné k čemukoliv. Jsou výkonné a svižné. Nabízí pohodlnou, vzpřímenou jízdní pozici, hbitost a snadnou ovladatelnost, která se perfektně hodí k jízdám horskými silnicemi, kličkování městem nebo dojíždění ve velkém stylu.

Všestrannost

Díky stupačkám přímo pod vámi a řídítkům ve výšce pasu nabízejí motocykly FTR vyváženou jízdní pozici - agresivní, když ji potřebujete, nebo uvolněnou pro běžné vyjížďky.

Výkon

Výkonné, kapalinou chlazené motory V-twin o objemu 1203 cm3 s promptní odezvou na plyn jsou kombinací svižného a vzrušujícího zážitku.

Obnažený styl

Na motocyklu FTR není třeba žádných redukcí váhy. Každý detail a úroveň zpracování mají jediný cíl: skvělou jízdu.

Seznamte se s rodinou

FTR R Carbon

FTR R Carbon

Cena od 449 900 Kč s DPH
FTR Rally

FTR Rally

Cena od 422 900 Kč s DPH
FTR Sport

FTR Sport

Cena od 394 900 Kč s DPH
FTR

FTR

Cena od 319 900 Kč s DPH

KOMBINCE STYLU
A VÝKONU

V ikonickém FTR se ukrývá DNA závodního speciálu série American Flat Track, upraveného pro použití na silnici. Dostupnost, ovladatelnost a civilní jízdní vlastnosti jsme posunuli na zcela novou úroveň. Tento jedinečný americký V-twin je připraven stát se vaším novým víkendovým společníkem při úniku z reality.

VYPADÁ RYCHLE, I KDYŽ STOJÍ NA MÍSTĚ

Celá modelová řada FTR zahrnuje pečlivě vyladěný motor, silničně naladěné odpružení a 17” kola a pneumatiky; to vše dohromady tvoří špičkové jízdní vlastnosti, zatímco motocykl působí kompaktněji a ovladatelněji.