About Us | Indian® Motorcycle - CZ -
SÍLA, INOVACE A ZAMĚŘENÍ NA KVALITU

Polaris® je finančně stabilní a rychle rostoucí americkou společností s ročním obratem přes 3 miliardy dolarů. Jsme světovým lídrem v oblasti Powersport a svá obchodní zastoupení Polaris®, distributory i zákazníky máme ve více než 130 zemích světa.


Inovace jsou ve společnosti Polaris® hlavní motivací. Konstruujeme prémiová vozidla pomocí těch nejšpičkovějších technologií a nejmodernějších výrobních postupů. Celosvětově nám patří více než 350 průmyslových patentů. Společnost Polaris® vyrábí sněžné skútry, terénní vozidla (ATV a SxS), a také motocykly, včetně značky Indian Motorcycle®.


Společnost Polaris® je hrdým dodavatelem speciálně vybavených terénních vozidel pro armádu Spojených států amerických, která je používá při svých vojenských operacích po světě. Indian Motorcycle® má za sebou bohatou historii jako dnes už legendární armádní dodavatel. Historie armádních dodávek se datuje od první světové války, kdy pocházelo 60 % armádních motocyklů využívaných armádou Spojených států a jejími spojenci právě od společnosti Indian. I v druhé světové válce společnost Indian Motorcycle® vyráběla inovativní motocykly, často vybavené postranním vozíkem, které přispěly svou měrou k úspěchu amerických a spojeneckých sil.