Elite family | Indian® Motorcycle - CZ -

Motocykly Elite

Modely Elite jsou určeny pro jezdce, kteří vyžadují to nejlepší z nejlepšího a chtějí vyčnívat z davu. Lakování, povrchové úpravy a komponenty, inspirované custom motocykly v kombinaci s jejich prémiovou výbavou, činí tyto motocykly skutečně Elitními.

Indian Challenger Elite

Cena od 1 068 900 Kč s DPH
Charcoal Candy Black/Black Candy

ZCELA NOVÝ INDIAN CHALLENGER ELITE

Custom styl motocyklu vzbuzuje zaslouženou pozornost, zatímco špičková úroveň a dynamika motocyklu jsou zárukou vzrušující jízdy.

OTOČÍ SE ZA VÁMI, KDEKOLIV SE OBJEVÍTE

Modely Indian Motorcycle Elite jsou známé svým jedinečným designem, inspirovaným custom motocykly. Naleznete u nich limitované edice laků, specifické lišty a znaky, speciální povrchové úpravy motorů a další nadstandardní prvky.

PROSTĚ NEJLEPŠÍ

Tyto motocykly se dodávají s plnou výbavou. Od předního blatníku až po zadní. Každý elitní model je vybaven prémiovými nášlapy, tónovanými větrnými štíty, prémiovým osvětlením a systémem Powerband Audio. Získáte to nejlepší z nabídky v jednou balíčku.

Exkluzivita

Elitní edice motocyklů rozhodně nejsou nic pro konformisty - jsou pro jezdce, kteří se chtějí vydat vlastní cestou. Tento duch jedinečnosti podtrhuje fakt, že k prodeji bude pouze 300 kusů od každého modelu Elite na celém světě.

TECHNOLOGIE PRO PŘÍJEMNĚJŠÍ CESTY

Veškerá technická vylepšení a audio výbava je zde standardem. Nekompromisní 400W soustava reproduktorů, 7-palcový dotykový displej se systémem RIDE COMMAND, adaptivní LED světlomety a mnoho dalšího.